3in1 20 ft kokkupandav varjend

Eriline varjend varustusele põhineb standardsetel ISO 1C või 1CC konteineri mõõtmetel ning see on sertifitseeritud CSC protseduuri alusel. Varjendil on kokkupandavad küljesektsioonid, mis lahti pakituna annavad juurde kuni 35 m2 kasulikku põranda ruumi. Süsteem on loodud selliselt, et kaks inimest saavad konteineri 30 minuti jooksul käsitsi või elektrilise mehhanismi abil töövalmis seada. Kvaliteetne isolatsioon muudab konteineri kasutatavaks igasuguses kliimas. Eraldi asuva tehnilise sektsiooni saab varustada eri tugisüsteemidega rakendusala järgi: elektrilised/andmeside ühendused, sõltumatu elektrigeneraator, kütte- ja ventilatsiooniseadmed, veevarustus jne.

3in1 10 ft kokkupandav varjend

Standardne ISO 10 ft lahendus kokkupandavate küljesektsioonidega annab lahti pakitult 16 m2 kasulikku põrandapinda. Konteineri käsitsi töövalmis seadmiseks kulub vaid 10 minutit. Kerge kaal ja väikesed mõõtmed muudavad transpordi kulutõhusaks. Varjendi raamil on CSC-sertifikaat. Kvaliteetne soojustus muudab konteineri kasutamise mugavaks nii äärmuslikult külmas kui ka kuumas kliimas. Eraldi asuva tehnilise sektsiooni saab varustada eri tugisüsteemidega rakendusala järgi: elektrilised/andmeside ühendused, kütte- ja ventilatsiooniseadmed, veevarustus jne.

3in1 10 ft laiendatav varjend

Spetsiaalne konteiner põhineb standardse ISO 1CC konteineri mõõtmetel. Konteineril on CSC-sertifikaat ning see sobib igasuguseks transportimiseks. Varjendil on laiendatavad hüdraulilised küljesektsioonid, mis lahti pakituna annavad juurde kuni 33 m2 kasulikku põranda ruumi. Kasutajasõbralik disain võimaldab tänu täisautomaatsele süsteemile konteineri töövalmis seada vaid 5 minutiga. Eraldi asuva tehnilise sektsiooni saab varustada eri tugisüsteemidega rakendusala järgi: elektrilised/andmeside ühendused, sõltumatu elektrigeneraator, kütte- ja ventilatsiooniseadmed, veevarustus jne. Varjend on väliskeskkonna eest kindlalt soojustatud, mis muudab selle kasutamise võimalikuks igasuguses kliimas. Sobib liikuvatele meditsiiniüksustele, elektromagnetilise ühilduvuse kaitse kasutamiseks, laboritele jne.

ISO-standardkonteinerid

Igat tüüpi standardset ISO-konteinerit on võimalik ümber ehitada ja kohandada kliendi täpsustatud rakendusala põhjal. Konteinerile saab anda CSC-sertifikaadi, mis muudab pärast ümberehituste tegemist võimalikuks selle igasuguse transportimise. Konteinerisse saab paigutada eri tasemel soojustust ja eri tüüpi kommunaalvõimalusi.

Hooklift konteinerid

Kinnitusega varustatud raamiga konteiner on eriti tõhus lahendus olukordades, kus on oluline laadimise ja maha laadimise kiirus. Meil on lai valik varjendeid, konteinereid ja platvorme, millel on kliendi nõutud standardile vastav hooklift-kinnitusraam: STANAG 2413, DIN30722, SS3021, NF S 61-528 jne. Hooklift-lahendusse saab integreerida erinevaid seadmeid ja varustust.

Tsiviilkasutuse konteinerid

Valik konteinereid ja varjendeid päästeteenistusele, politseile ja meditsiiniteenistustele, mida saab kasutada funktsionaalsete varjendite, mobiilsete politseijaoskondade või päästeteenistuse keskusena, mobiilse haiglana jne. Standardsele kerele saab lisada kasutajasõbralikke käsitsusseadmeid ja tõhusaid lisasid.

Logistilised lahendused

Eri logistikaprobleemide jaoks on meil erinevaid kaubakonteinereid: ISO-standardile vastavad kuivkauba konteinerid, külmutuskonteinerid, vahetatavate osadega konteinerid jne.

Kliendipõhised lahendused

Pakume klientidele ka erilahendusi. Ettevõtte kauaaegne kogemus võimaldab meil projekteerida ja luua igasuguse keerukusastmega võtmevalmis projekte alates algusest.

Telgid

Mitmekülgsed telgid ja lahendused eri ülesannete ja kliimatingimuste jaoks.